Tel.: 602 835 555

 
Úvod » Ploty - průmyslové

Ploty - průmyslové

Průmyslové ploty

Máte-li zájem o vypracování nabídky, kontaktujte nás na e-mailu: info@nokov.cz nebo přejděte do e-shopu výběrem typu panelů pod tímto textem.


Moderní a jednoduchý styl oplocení

GALERIE

 

VEGA B, VEGA B LIGHT (S PROTLAČENÍM)

 

UNIVERSÁLNÍ ŘEŠENÍ

Mřížové panely s prohybem VEGA B a VEGA B Light patří k systému mřížových panelových oplocení.

Panely se mohou montovat na čtyřech druzích sloupků: Gamma – řešení zpracované Firmou WIŚNIOWSKI a Alfa, Beta a Omega.

Panel VEGA B je vyrobený z ocelových tyčí svařovaných s průměrem 5 mm, a panel VEGA B Light z tyčí s průměrem 4 mm.

Může být využívaný při oplocení parků, budov veřejné správy, supermarketů, továren, sportovních objektů a rovněž soukromých pozemků.

SYSTÉMY MONTÁŽE

Systém SAFE - na sloupcích s průřezem 60 x 40 mm s montážními otvory. Systém BETA - na sloupcích s průřezem 60 x 40 mm s montážními otvory. Systém GAMMA - na sloupcích ve tvaru I s průřezem 65 x 42 mm s montážními otvory. Systém OMEGA - na sloupcích s průřezem 60 x 40 mm.

 

 

Systém SAFE - Panely se montují s využitím úchytek a šroubů z nerezavé oceli. Při tomto systému montáže musí být panel vhodně ohnutý.

Systém BETA - Panely se připevňují s při využití hákových šroubů a matic. Při spojování panelů mimo sloupek se používají spony

Systém GAMMA - Sloupky jsou vyrobené z dvojitého ocelového plechu. Díky speciálnímu tvaru sloupku je připevnění panelů zvenčí neviditelné

Systém OMEGA - Aby se mohlo montovat k bokům sloupku, je potřebné využít dvoudílné objímky, spojené pomocí nerezavějících šroubů s trhacími maticemi.

 

 

Sestavení výšky

 

TECHNICKÉ PARAMETRY

1 – jednoduché oko, 2 – malé oko

VEGA 2D

MAXIMÁLNÍ PEVNOST A ODOLNOST

Panely VEGA 2D jsou vyrobené z ocelových svařovaných tyčí s průměrem vodorovné tyče (dvojité) 6 mm a průměrem svislé tyče 5 mm.

Panely VEGA 2D Super, jsou vyrobené z ocelových svařovaných tyčí s průměrem vodorovné tyče (dvojité) 8mma průměrem svislé tyče 6 mm.

Oplocení z panelů VEGA 2D a VEGA 2D Super se využívají jako oplocení v parcích, veřejně prospěšných budovách, supermarketech, továrnách, letištích, sportovních a vojenských objektech.


SYSTÉMY MONTÁŽE

Systém DELTA 2D - na sloupcích s průřezem 60 x 40 mm. Systém SIGMA 2D - na sloupcích s průřezem 60 x 40 mm. Systém OMEGA 2 D - na sloupcích s průřezem 60 x 40 mm.

Systém DELTA 2D - Panely jsou zavěšené na montážních úchytech, které se nacházejí pod každou řadou dvojitých vodorovných tyčí (typ 2D–L), a nebo s menším počtem úchytů (typ 2D–S), které jsou montované pomocí přítlačných plíšků.

Systém SIGMA 2D - Panely jsou zavěšené na montážních úchytech, které se nacházejí pod každou řadou dvojitých vodorovných tyčí, které jsou montované pomocí přítlačných liš

Systém OMEGA 2D - Aby se mohlo montovat k bokům sloupku, je potřebné využít dvoudílné obdelníkové objímky, pomocí nerezavějících šroubů s trhacími maticemi.

 

Sestavení výšky

TECHNICKÉ PARAMETRY

 

 

OCHRANA PROTI KOROZI

TRVANLIVOST NA DLOUHÁ LÉTA

Všechny prvky oplocení jsou podrobené nejlepším antikorozním opatřením jakými jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení před korozí celá desetiletí.

SYSTÉM DUPLEX – DVOJITÁ OCHRANA

Spojení vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systému DUPLEX. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že průmyslové oplocení bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, ochranného povlaku. Umožnuje ve značném stupni prodloužení životnosti oplocení.

EFEKTIVNÍ OCHRANA

Zinkování je ekonomicky efektní technikou nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná průmyslová oplocení nepotřebují údržbu svého laku mnoho let. V průběhu není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradičních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.

OVĚŘENO V KAŽDÝCH PODMÍNKÁCH

Proces zinkování je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.

BAREVNÉ PROVEDENÍ

Modrá RAL 5010 Zelená RAL 6005 Grafitová RAL 7016 Šedá RAL 7030 Bílá RAL 9016

 

Pro klienty hledající vrata ve výjimečných barevných odstínech jsme připravili nabídku práškového lakování z více než 200 barev z RAL palety.

 

ODY0MjY3MD