Tel.: 602 835 555

 




Úvod » Kovové ploty - privátní

Kovové ploty - privátní

 

 

Vyberte styl provedení plotového pole - segmentu


Kovové a kované ploty

Kovové nebo kované plotové pole s patřičnou povrchovou úpravou vyniká především oproti dřevěným plotům svou dlouhou životností a bezúdržbovostí s poměrně malými pořizovacími náklady. Široká nabídka vzorů a možnost zakázkové výroby potřebného rozměru řadí tento druh oplocení mezi jedny z nejoblíbenějších. Je to ideální doplněk růných materiálů, štípaných betonových tvarovek, pískovcového kamene (štuky) nebo pouze klasického bezzákladového provedení. Variace provedení s kombinací křídlových nebo posuvných bran a branek eventuálně dalšími prvky jako vestavěná poštovní schránka, otvory pro přístup k inženýrským sítím aj. opět podtrhují univerzálnost systému a jeho dlouhou životnost.

 

GALERIE


 

Proč se vyplatí investovat do kompletního systému oplocení?


Pojem „Systém Oplocení” znamená brány, branky, segmenty, sloupky a montážní příslušenství, tedy všechny součásti nezbytné k funkčnímu oplocení pozemku. Pokud si objednáte kompletní systém, získáte kompaktní vzhled celého oplocení. Máte jistotu, že jeho montáž bude jednoduchá. Navíc je možné celé oplocení objednat na jednom místě a nemusíte ztrácet čas a energii vyhledáváním.

 

 

 

Proč značka CE na bráně zaručuje bezpečnost?

Značkou CE je označena brána, která splňuje požadavky evropské normy EN 13241-1. Tato norma klade na všechny výrobce bran vysoké požadavky v oblasti zajištění bezpečnosti osob a majetku. Řešení, která jsou použita u bran - vypínač při přetížení, nárazníková lišta, signalizační světlo, fotobuňky, bezpečnostní lišty - zaručují bezpečný provoz brány.

 

JAK NAVRHNOUT OPLOCENÍ?

 

RŮZNÉ VARIANTY PROVEDENÍ:

Všechny součásti vyrobené z ocele: systémové sloupky, segmenty, brána a branka.

Montované na podezdívce:

bok oplocení se skládá ze segmentů s jednotnou šířkou, které jsou vyrobeny pro speciální rozměr bok oplocení se skládá z typizovaných segmentů + poslední segment je vyroben pro speciální rozměr


ŠIKMÝ TERÉN

rovné segmenty uspořádané schodově šikmé segmenty

VJEZDOVÁ BRÁNA:

Posuvná brána představuje univerzální řešení uzavírání vjezdu. Křídlo nezabírá místo ve světlé šířce vjezdu, posouvá se po vnitřní straně oplocení a nedotýká se země. Dvoukřídlovou bránu můžeme montovat všude tam, kde je dostatek volného místa na volné otevření křídel.

Branka by měla být umístěna tak, aby zajistila volný vstup na zahradu. Může se otevírat v libovolném směru.

Schránka na dopisy by se měla nacházet v blízkosti branky. Schránka umístěná na segmentu ladí s celým oplocením.

I tak nezbytnou – ačkoliv ne zrovna přitažlivou – otázku umístění popelnic na naší zahradě můžeme snadno vyřešit výstavbou altánku, zdi nebo ohrádky osazené dodatečnými brankami nebo segmenty.

 


Pokud se v linii oplocení nacházejí překážky: stromy, křoviny, sloupy, rozvodné skříně, které nechceme nebo nemůžeme odstranit, je třeba se jim vhodným způsobem vyhnout za použití plotových segmentů atypických rozměrů.


Pokud musíme zajistit pohodlný přístup k médiím, která se nacházejí na různých místech pozemku, můžeme k tomu využít dodatečné branky nebo brány.

 

TRVANLIVOST NA DLOUHÁ LÉTA

Všechny prvky oplocení jsou podrobeny nejlepší antikorozní ochraně jakými jsou zinkování a práškové lakování. Zinkový povlak se získává v procesu ponořování chemicky očištěné konstrukce v tekutém zinku, což chrání prvky oplocení před korozí celá desetiletí.

EFEKTIVNÍ OCHRANA

Zinkování je ekonomicky efektní technikou nejen v procesu vytváření, ale i používání. Zinkovaná oplocení nepotřebují údržbu svého laku mnoho let. V průběhu není zapotřebí se starat o zabezpečení prvků pomocí drahých prostředků, které je třeba používat u tradičních oploceních. Zinkovaná ocel může být recyklována, neznečišťuje a ani nezatěžuje životní prostředí.

SYSTÉM DUPLEX – DVOJITÁ OCHRANA

Spojení vlastností zinkovaného povlaku a lakovaného povlaku v systému DUPLEX. Po celou dobu, nezávisle na povětrnostních podmínkách, máme jistotu, že oplocení bude mít estetický vzhled. Používaní barevné palety RAL umožňuje výběr vhodné polyesterové barvy, ochranného povlaku. Umožňuje ve značném stupni prodloužení životnosti oplocení.

OVĚŘENO V KAŽDÝCH PODMÍNKÁCH

Proces zinkování je v souladu s evropskou normou PN-EN ISO 1461, která zaručuje odpovídající kvalitu zinkovaných výrobků. Zinkovaný povlak je odolný vůči vysokým a nízkým teplotám a UV záření, díky těmto vlastnostem zaručuje optimální antikorozní ochranu ocelových povrchů.

 

ZTVkNzRj